KURUMSAL

Güçlü altyapımızla, uzmanlık alanlarımızda Kaliteli ve Hızlı hizmet veriyoruz.

Uzun zamandır süre gelen tecrübemiz ve uzman kadromuzla, Elektrik Taahhüt, Proje ve Danışmanlık alanlarında hizmet vermekteyiz. Elektrik işleri kapsamındaki işlerinize en iyi teklifleri sunmak uzmanlık alanımız.

63Müşteri
22Alan
13KProje

Biz Kimiz?

DATKOM 2002 yılında faaliyete başlamış, sektöründe güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendisine misyon edinmiş bir firmadır.

Çelik konstrüksiyon ve betonarme sanayi yapıları, endüstriyel tesisler, konut ve sosyal tesisler, eğitim ve sağlık kurumları gibi pek çok tesisin alçak ve orta gerilim, kuvvetli ve zayıf akım elektrik tesisatlarının proje ve taahhüt işlerini yürütmektedir.

Güven, kalite, gerçekçi çözümler üretiyor, uluslararası standartlara uygunluk ilkelerini benimsiyor ve bu ilkeler doğrultusunda sizlere hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Elektrik işleri kapsamındaki ihtiyaçlarınıza hızlı, doğru ve uygun çözümler üretiyoruz. Keşif hazırlıyor, projelendiriyor, tekliflendiriyor ve uyguluyoruz. Mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için teklif isteyin.

Uzun zamandır süre gelen tecrübemiz ve uzman kadromuzla, Elektrik Taahhüt, Proje ve Danışmanlık alanlarını kapsayan ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz. Azami faydayı en iyi fiyatlarla sizlere sunmak için heyecanla çalışmaktayız.

Müşterilerimize her zaman cazip teklifler kaliteli hizmet cazip teklifler uzman çözümleri sunuyoruz.

Hedefimiz

Kaliteli ve benzersiz hizmet sunmak, ve bunu sürekli hale getirmek en büyük vizyonumuz…

Kalite

En iyi sistemler ve Kaliteli işçilik bizden sorulur…

Hız

Kalite ve güvenden taviz vermeden hızlı işçilik sadece DATKOM’da…

Güvenilirlik

Yüksek güvenlik önlemleri, kontrolleri ve en uygun fiyatları bizden alabilirsiniz…

Biz her projeye yeni bir heyecanla bakıyoruz. Yeni fikirler üretmek, yeni çözümler sunmak, yeni insanlara çalışma, yaşam, eğlence alanları hazırlamak bizim için anlatılmaz bir mutluluk kaynağıdır. Ekibimiz sizin için en iyi çözümleri üretmek adına, güncel teknolojileri sürekli takip ediyor, en iyi alternatifleri hazırlıyor, bilgi ve tecrübesini en samimi şekilde sizlere sunuyor.

Neden DATKOM ?

Elektrik tadilatı ve tesisatı konusunda hemen her ihtiyacınızı güvenilir ve kalıcı çözümler ile Datkom Elektrik sayesinde karşılayabilirsiniz. Unutmayın yapının elektrik tesisatı ne kadar iyi olursa sizin için o kadar güvenli bir ortam oluşacaktır. Tesisat hazırlanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de topraklamadır. Sağlıklı bir topraklama yapılmadığı takdirde elektrikle çalışan cihazlarınızda sorun yaşamanız olasıdır. Ayrıca her türlü elektrik arızalarında hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Güvenlik Sistemleri

Elektrik Sistemleri

Data – Telekomünikasyon Sistemleri

  Size en hızlı zamanda en etkili hizmetleri sunmak, en önemli hedefimizdir. Aşağıda bulunan iletişim bilgilerimiz ile bize en kısa sürede ulaşabilir ve tekliflerimizden faydalanabilirsiniz!

  ADRES

  Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No: 1431 Okmeydanı / Şişli /İstanbul

  TELEFON

  0 (212) 221 80 80

  EMAIL

  info@datkom.com.tr

  GSM

  0532 608 12 72